O nas

Cieszymy się, że odwiedziłaś naszą stronę. U nas Twoje dłonie będą w dobrych rękach!

Jesteśmy pierwszym profesjonalnym salonem stylizacji paznokci w Wołominie. Z największą dokładnością świadczymy usługi z zakresu pielęgnacji rąk i stóp. Manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, stylizacja. Wszystko to mamy w małym placu.

Jeśli jesteś perfekcjonistką i cenisz sobie wysoką jakość usług dobrze trafiłaś! Pracujemy tylko na wysokiej jakości sprzęcie i najlepszych produktach. Posiadamy własny autoklaw oraz przestrzegamy najwyższych normy higieny. Począwszy od jednorazowych rękawiczek, pilniczków i polerek po płyny do dezynfekcji. Dzięki temu możesz być pewna, że wszystkie narzędzia są sterylne w 100% bezpieczne.

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego!

W myśl tej zasady w naszym salonie skupiamy się tylko na twoich dłoniach i stopach. Możesz być pewna, że w tym jesteśmy najlepsi.

Nie lubisz dzwonić i umawiać się na wizytę?

Nie szkodzi! wystarczy, że wyślesz do nas smsa a my oddzwonimy. Możesz tez umówić się na wizytę on-line. Możesz to zrobić nawet

Dbamy o swoje klientki. Wiemy jak ciężko jest znaleźć chwilę dla siebie i oderwać się od codziennych obowiązków. Podczas wizyty w naszym nail barze możesz spokojnie oddać się surfowaniu po sieci. Dla naszych klientek mamy bezpłatne WI-FI

Icon made by Freepik from www.flaticon.com